• Connector.Connector.

  تحلیل و پیش‌بینی بازار‌‌های مالی

  با توجه به پیشرفت بازارهای مالی، در دنیای امروز معامله‌گر باید همه ابزارهای پیش‌بینی را در اختیار داشته باشد. مدیران استلار با یک نگاه تحلیلی بالا به پایین ابتدا شرایط اقتصاد کلان را تحلیل می کنند تا در مورد برندگان و بازندگان اقتصاد در آینده نزدیک به شهود کافی دست پیدا کنند. این تحلیل به‌خصوص برای انتخاب کلاس‌های سرمایه‌گذاری (سهام، بازار بدهی، کالا و …) بسیار ضروری است. سپس با استفاده از روندهای جهانی و چشم‌انداز صنایع، وضعیت بنیادی و سودآوری صنایع مختلف را پیش بینی کرده و آن را به عنوان چراغ راهنما برای انتخاب‌های سرمایه گذاری خود لحاظ می کنند. در آخرین و مهم‌ترین تحلیل، با استفاده از اعمال روش های ماشین لرنینگ روی داده های معاملات، سفارشات و جنس خریداران و فروشندگان، ورود و خروج پول هوشمند را در سطوح مختلف بازار رصد می کنند تا با کمترین زمان انتظار و کمترین خطا، سهام سودآور را انتخاب و خریداری کنند.

 • Connector.Connector.

  سبدگردانی در بازار سهام و اوراق

  تحلیلگران استلار با استفاده از پیش‌بینی‌های انجام شده، اقدام به خرید سهام سودآور در نقطه مناسب و فروش آن در بهترین نقاط می‌کنند. خدمات سبدگردانی استلار به صورت سفارشی و متناسب با ریسک‌پذیری سرمایه‌گذار انجام می‌شود. معامله گران ما در تمامی سال‌های فعالیت خود بازدهی بسیار بهتری از شاخص کل کسب کرده‌اند و به خوبی از خطرات بازار در امان مانده‌اند. بی‌شک این مهم بدون تحلیل همه‌جانبه و ابزارهای پیشرفته میسر و پایدار نیست.

 • Connector.Connector.

  بازارگردانی اوراق بهادار با استفاده از معاملات الگوریتمی

  بازارگردانی سنتی با وجود زیان‌های سنگین و هزینه‌ی بالا، نقدشوندگی چندانی برای اوراق بهادار ایجاد نمی‌کند. استلار به عنوان خدمتی برای شرکت‌ها و سهامداران عمده، بازارگردانی الگوریتمی را برای آن‌ها انجام می‌دهد.

 • Connector.Connector.

  آربیتراژگیری ماشینی در بازار بدهی و مشتقه

  فرصت‌های آربیتراژ در بازارهای مالی در مدتی بسیار کوتاه به وجود آمده و از بین می‌روند. استلار با ابزارهایی که در دست دارد، در کمترین زمان از این فرصت‌ها استفاده نموده و به کسب سود بدون ریسک می‌پردازد.

 • Connector.Connector.

  الگوریتمیک تریدینگ در آتی سکه و آپشن‌ها

  با توجه به حجم معاملات بالا و خاصیت اهرمی، معاملات پربسامد در بازار آتی بسیار سودآور می‌باشد. استلار در حال طراحی ماشین‌های معامله‌گر خودکار در این بازار با هدف کسب انتفاع‌های متعدد روزانه است.